Hakkımızda

Meşhur Şişçi Musa, Yeni Sanayi Sitesi 6. Sokak No:37, 15200 Kışla Osb merkezde 2002 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. İletişim menümüzden adresimizi detaylı olarak inceleyebilirsinşiz. Musa ustamız Burdur’da doğmuş ve Burdur’da büyümüştür, aile boyu süregelen mesleği devam ettirmektedir. Uzun yıllardır Burdur Şiş köftesi hizmeti vererek Burdur’un geleneksel ve ünlü şişini duyurmaya devam etmiştir.

Tarihçemiz

Meşhur Şişçi Musa 1982’den bu yana Burdur Şiş hizmeti vermektedir.
Musa Ustamız 2002 yılından beri OSB Sanayi Merkezinde Burdur Şiş ve Çorba hizmeti vermektedir. Fakat aileden süregelen bu meslek 1982’den beri devam etmektedir. 1982’den bu yana Burdur’un en bilindik Burdur Şiş hizmeti veren restoranına herkesi bekleriz.


burdursis-meshursiscimusa-en-iyi-burdur-sis-restoranimiz1

Restoranımız

Burdur’un En İyi Şişi, Burdur’un En İyi Şiş Restoran’ında Yenir. Sanayi’nin ve Burdur’un En İyi ve En Kaliteli Restoranı “Meşhur Şişçi Musa”ya Hoşgeldiniz…

Meşhur Burdur Şiş’i tadabileceğiniz en iyi restoran; Hijyenik, aileye uygun, kutlamalara ve şenliklere uygun, merkeze ve sanayiye yakın, ziyarete en uygun restoranımıza herkesi bekleriz. Güler yüzlü çalışanlarımız ve ikramlarımız ile müşteri ilişkisi değil aile ilişkisi içerisinde hizmet veriyoruz.